ZESPÓŁ PROMOCJI

rozalia s

Szefowa zespołu promocji

pwd rozalia stochmiał Ho

W harcerstwie od 2010 r. Aktualnie drużynowa 44 Drużyny harcerek ,,Puchacze” im. hm. Floriana Marciniaka. Również w naszym szczepie działa jako Skarbnik i Szefowa zespołu promocji, natomiast w hufcu jest główną księgową zespołu finansowego. 

Na co dzień studiuje ,,Dialog i Doradztwo Społeczne” na UAM w Poznaniu. W Wolnym czasie lubi robić zdjęcia oraz tworzyć projekty graficzne.

amelia

pwd Amelia Widerska HO

Swoją harcerską przygodę rozpoczęła w 44 Drużynie Harcerek ,,Puchacze” w zastępie Dewajtis. Po paru latach została przyboczną w 44 GZ ,,Tropiciele Tajemnic”. Prywatnie uczy się w III Liceum ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego na profilu Ratownictwa medycznego. W wolnym czasie trenuje boks i walki MMA oraz uczy się gry na gitarze.

nikodem

pionierka karolina kaczmarek

Swoją harcerską przygodę zaczęła w roku 2016 dołączając do 44GZ „Tropiciele Tajemnic”. Później członkini i kronikarka zastępu 'Jenny’. Aktualnie działa w zespole promocji jako kronikarka szczepu. 

Jest uczennica I Niepublicznego Liceum w Chmurze na profilu humanistycznym. 

Prywatnie miłośniczka muzyki i szeroko pojętej sztuki. Od malowania obrazów po taniec, który trenuje. Czy teatr gdzie rozwija swój warsztat aktorski. Nie ukrywa też swojego zamiłowania do literatury i nauki języków obcych w szczególności języka tajskiego.

alekss

ćwik Aleks sabiłło

Przyboczny w 10 Wielopoziomowej drużynie harcerskiej ,,Zawiszacy”. Wcześniej zastępowy zastępu ,,Mafeking”. W drużynie działa od 2017 r. 

Uczeń I LO w Gnieźnie.

Na co dzień uwielbia grać na gitarze, i chodzić na leśne spacery. Miłośnik wspinaczek górskich szczególnie w Karkonoszach. 

ZESPÓŁ kwatermistrzowski

DSC09063

Szef zespołu kwatermistrzowskiego

HO Grzegorz Rajski

Grzegorz oprócz funkcji przybocznego w 44 Drużynie Wędrowniczej „Krzemień 66” jest także kwatermistrzem szczepu.  Z Krzemieniem związany jest przez większą cześć swojego życia, bo aż od 2007 r.

Aktualnie pracuje jako frezer. Jego hobby jest majsterkowanie, jak również robienie noży.

Jeżeli kiedykolwiek chcielibyście poznać prawdziwego optymistę, to bezdyskusyjnie jest nim właśnie Grzesiek! Kieruje się on w życiu pozytywnym podejściem dzięki czemu z każdego dnia czerpie mnóstwo radości.

michał rajski

ćwik Michał Rajski

Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczął ponad 11 lat temu jako zuch w 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic”. Aktualnie członek 44 Drużyny Wędrowniczej ‘’Krzemień 66’’ oraz członek zespołu kwatermistrzowskiego.

Michał znany jest również jako „brat kwatermistrza szczepu”. Przyszły hydraulik, interesujący się historią, w szczególności czasami średniowiecza.

Pwd Błażej Szymański

Przygodę z harcerstwem rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w 2019 roku. Swoją działalnością wspierał 44 Szczep Harcerski „Krzemień” początkowo jako rodzic już kilka lat temu. Obecnie działa jako członek zespołu kwatermistrzowskiego, a także działa w hufcowym Zespole Wychowania Duchowego.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci, zawodowo kierowca autobusu komunikacji miejskiej. Lubi wyzwania, chwile wolne stara się spędzać na łonie natury oraz na wędrówkach po lesie. Jego pasja to rzeźbiarstwo i majsterkowanie. Jest najlepszym przykładem na to, że harcerzem można zostać w każdym wieku.

mlody

Pwd Mateusz Pawlak

W harcerstwie od 1999 r. W drużynie harcerskiej pełnił funkcję proporcowego drużyny, a w drużynie starszoharcerskiej pełnił funkcję proporcowego zastępu ,,AGAT”. W 2011 r. odszedł z harcerstwa, aby w 2019 do niego wrócić. Od 2023 r. drużynowy 10 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej ,,Zawiszacy”. 

Interesuje się motoryzacją oraz w wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą powieść fantastyczną.

karol

Phm karol budny

tomek

hm Tomasz lemański hr

marcin

pwd marcin czudowski hr

Jego pierwszą funkcją był podzastępowy, a następnie zastępowy męskiego zastępu „Agat”. Następnie przyboczny i wicedrużynowy Kolumbów. 

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego.

Z pasji żeglarz, pływak oraz miłośnik wędrówek górskich. Uwielbia jazdę na rowerze oraz rolkach. Jest również miłośnikiem amerykańskiej motoryzacji oraz jednośladów z czasów PRL. Interesuje się również militariami oraz survivalem.

oliwier

pwd oliwier klembalski

ZESPÓŁ programowy

Michalina

Szefowa zespołu programowego

phm michalina skrzyńska Ho

Aktualnie pełni funkcję drużynowej w 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic”. Wcześniej podzastępowa zastępu „Rudy”.

W harcerstwie działa od 2010 r. W grudniu 2018 roku reaktywowała miesięcznik 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień”, który działa pod nazwą KIPU.

Na co dzień studiuje.

W wolnym czasie lubi rysować, malować i czytać. Interesuje się także sztuką.

anna

pwd Anna Urbanek Ho

W harcerstwie od 2013 r. Była kolejno proporcową,  podzastepowa, a w końcu zastępową zastępu Alek. Od lipca 2019 pełni funkcję przybocznej w 44 DHkS „Biała Róża”.

Uczęszcza do drugiej klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium na profilu biologiczno – chemicznym.

Uwielbia czytać książki (najbardziej fantasy), interesuje się starożytnością, a w szczególności Egiptem. Uwielbia wszelkie sporty: wodne, zimowe, bieganie.  Od 2017 roku trenuje karate tradycyjne.