Konkurs na Wirtualną Kartkę Świąteczną 2020!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy konkurs na Wirtualną Kartkę Świąteczną 2020! Regulamin oraz materiały potrzebne do realizacji zadania konkursowego znajdują się poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć Wirtualną Kartkę Świąteczną i wysłać ją na adres karolina.pawlak@zhp.net.pl do dnia 6 grudnia 2020 roku. 

Poniżej prezentujemy regulamin WKŚ 2020.

Regulamin WKŚ 2020:

 1. Uczestnikami konkursu mogą zostać wszyscy członkowie 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień” im. hm. Floriana Marciniaka.
 2. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace.
 3. Na wykonane zadanie konkursowe składają się:
  1. projekt WKŚ w formie graficznej (plik w formacie PNG, JPG lub PDF);
  2. życzenia świąteczne dołączone do projektu z podpisem „Zuchy, harcerze oraz instruktorzy z 44 SH „Krzemień” im. hm. Floriana Marciniaka w Gnieźnie”.
 4. Warunkiem przyjęcia propozycji WKŚ jest obecne na projekcie logo szczepu w wybranej wersji kolorystycznej (biała lub czarna – pliki do pobrania poniżej).
 5. Gotowe prace należy przesłać na adres karolina.pawlak@zhp.net.pl. W treści maila należy zawrzeć informacje o autorze propozycji WKŚ 2020, a maila zatytułować „Konkurs WKŚ 2020 – (imię i nazwisko autora)”.
 6. Termin przesyłania zgłoszeń mija 6 grudnia 2020 roku o godzinie 23:59. Prace dosłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 7. Wysyłając projekt autor zgadza się na wykorzystanie projektu w celach promocyjnych.
 8. Najlepszy projekt zostanie wyłoniony w przeciągu tygodnia od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tj. 13 grudnia 2020 roku, oraz wysłany do przyjaciół, rodziców, szkół i parafii związanych z 44 Szczepem, a także do władz miasta i innych instytucji.

Logo szczepu - białe

Kliknij, aby pobrać

Logo szczepu - czarne

Kliknij, aby pobrać