72419214_2356074517976022_6557394778625933312_n

pwd. Karolina Pawlak HR

Instruktorka Hufca ZHP Gniezno od 2013 roku (z przerwą). Od 2019 roku Szefowa Promocji 44 SH oraz Sekretarz Hufca. 

W przeszłości przyboczna, później drużynowa 44 DW „Krzemień 66”, zastępczyni Komendantki Szczepu ds. programowych.

Z wykształcenia pielęgniarka oraz logistyk. Pracuje w dziale przyjęć w dużym portugalskim przedsiębiorstwie. 

W chwilach wolnych spędza czas przy książkach. Kocha zgłębiać nurtujące ciekawostki związane z otaczającym ją światem. Obecnie zgłębia technikę porozumiewania się przy pomocy języka niemieckiego. Lubi rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, śmiać się z nimi. Również w Internetowym świecie czuje się jak ryba w wodzie.

Michalina Skrzyńska

pwd. Michalina Skrzyńska HO

Aktualnie pełni funkcję wicedrużynowej w 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic”. Wcześniej podzastępowa zastępu „Rudy”.

W harcerstwie działa od 2010 r. W grudniu 2018 roku reaktywowała miesięcznik 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień”, który działa pod nazwą KIPU.

Na co dzień uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie na profilu humanistycznym.

W wolnym czasie lubi rysować, malować i czytać. Interesuje się także sztuką.

1

pwd. Gracjan Jaskulski HO

W ZHP od 2014 roku. Swoją harcerską drogę rozpoczynał będąc harcerzem w 10 Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej „Zawiszacy”. Później pełnił tam rolę zastępowego, a od 2016 roku rolę przybocznego. Pole swojej służby zmienił w lipcu w 2018 roku otrzymując sznur przybocznego w 44 Drużynie Harcerzy „Baszta” jednocześnie zostając tymczasowym zastępowym zastępu „Parasol”. W listopadzie 2019 roku mianowany wicedrużynowym Baszty.

Uczęszcza do I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie na profil matematyczno-informatyczny.

Specjalista od montażu filmu i dźwięku, wybitny grafik.  Od stycznia 2018 roku pełni funkcję grafika w zespole ds. informacji i promocji Hufca ZHP Gniezno. Oprócz tych oczywistych, wysokich komputerowo-graficznych umiejętności Gracjan to także multiinstrumentalista – świetnie gra na gitarze i keyboardzie, nie straszny mu również flażolet czy skrzypce, a ostatnio zafascynowany jest mandoliną i djembem.

Andzia

pwd. Angelika Mizera HO

Ze szczepem związana od zucha. W 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic” rozpoczęła swoją przygodę z harcerstwem. Podzastępowa, zastępowa zastępu „Jenny”, przyboczna w 44 Drużynie Harcerek Starszych „Biała Róża”, założycielka i kilkuletnia drużynowa 10 Wielopoziomej Drużyny Harcerskiej „Zawiszacy” oraz wice-namiestniczka w namiestnictwie harcerskim. Po dwuletniej przerwie powróciła do aktywnego działania i aktualnie wspiera zespół promocji w szczepie, jako osoba odpowiedzialna za terminowość drużyn w przesyłaniu materiałów na stronę szczepu jak i do KIPU.

Studentka III roku studiów niestacjonarnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o kierunku bezpieczeństwo narodowe spec. administracja bezpieczeństwa publicznego. Na co dzień mieszka w Poznaniu. Uwielbia górskie wędrówki oraz jazdę na nartach. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi albo na basenie.

pion. Ania Stachowiak