ZESPÓŁ PROMOCJI

72419214_2356074517976022_6557394778625933312_n

phm. Karolina Pawlak HR

Instruktorka Hufca ZHP Gniezno od 2013 roku (z przerwą). Od 2019 roku Szefowa Promocji 44 SH oraz Sekretarz Hufca. 

W przeszłości przyboczna, później drużynowa 44 DW „Krzemień 66”, zastępczyni Komendantki Szczepu ds. programowych.

Z wykształcenia pielęgniarka oraz logistyk. Pracuje w dziale przyjęć w dużym portugalskim przedsiębiorstwie. 

W chwilach wolnych spędza czas przy książkach. Kocha zgłębiać nurtujące ciekawostki związane z otaczającym ją światem. Obecnie zgłębia technikę porozumiewania się przy pomocy języka niemieckiego. Lubi rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, śmiać się z nimi. Również w Internetowym świecie czuje się jak ryba w wodzie.

Michalina Skrzyńska

pwd. Michalina Skrzyńska HO

Aktualnie pełni funkcję wicedrużynowej w 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic”. Wcześniej podzastępowa zastępu „Rudy”.

W harcerstwie działa od 2010 r. W grudniu 2018 roku reaktywowała miesięcznik 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień”, który działa pod nazwą KIPU.

Na co dzień uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie na profilu humanistycznym.

W wolnym czasie lubi rysować, malować i czytać. Interesuje się także sztuką.

Andzia

pwd. Angelika Mizera HO

Ze szczepem związana od zucha. W 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic” rozpoczęła swoją przygodę z harcerstwem. Podzastępowa, zastępowa zastępu „Jenny”, przyboczna w 44 Drużynie Harcerek Starszych „Biała Róża”, założycielka i kilkuletnia drużynowa 10 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Zawiszacy” oraz wice-namiestniczka w namiestnictwie harcerskim. Po dwuletniej przerwie powróciła do aktywnego działania i aktualnie wspiera zespół promocji w szczepie, jako osoba odpowiedzialna za terminowość drużyn w przesyłaniu materiałów na stronę szczepu jak i do KIPU. 

Studentka I roku studiów magisterskich Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni o kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne spec. zarządzanie kryzysowe. 

Na co dzień mieszka w Poznaniu. Z harcerskich specjalności specjalizuje się w węzłach, szyfrach i historii. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi albo na basenie.

ZESPÓŁ kwatermistrzowski

DSC09063

HO Grzegorz Rajski

Grzegorz oprócz funkcji przybocznego w 44 Drużynie Wędrowniczej „Krzemień 66” jest także kwatermistrzem szczepu.  Z Krzemieniem związany jest przez większą cześć swojego życia, bo aż od 2007 r.

Aktualnie pracuje jako frezer. Jego hobby jest majsterkowanie, jak również robienie noży.

Jeżeli kiedykolwiek chcielibyście poznać prawdziwego optymistę, to bezdyskusyjnie jest nim właśnie Grzesiek! Kieruje się on w życiu pozytywnym podejściem dzięki czemu z każdego dnia czerpie mnóstwo radości.

michał rajski

ćwik Michał Rajski

Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczął ponad 11 lat temu jako zuch w 44 Gromadzie Zuchowej „Tropiciele Tajemnic”. Aktualnie członek 44 Drużyny Wędrowniczej ‘’Krzemień 66’’ oraz członek zespołu kwatermistrzowskiego.

Michał znany jest również jako „brat kwatermistrza szczepu”. Przyszły hydraulik, interesujący się historią, w szczególności czasami średniowiecza.

pwd. Błażej Szymański

Przygodę z harcerstwem rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w 2019 roku. Swoją działalnością wspierał 44 Szczep Harcerski „Krzemień” początkowo jako rodzic już kilka lat temu. Obecnie działa jako członek zespołu kwatermistrzowskiego, a także działa w hufcowym Zespole Wychowania Duchowego.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci, zawodowo kierowca autobusu komunikacji miejskiej. Lubi wyzwania, chwile wolne stara się spędzać na łonie natury oraz na wędrówkach po lesie. Jego pasja to rzeźbiarstwo i majsterkowanie. Jest najlepszym przykładem na to, że harcerzem można zostać w każdym wieku.