Justyna z „Puchaczy” potrzebuje naszej pomocy!

Jak walczą harcerki z przeciwnosciami losu? Szybko i efektywnie! Justyna to harcerka z 44 Drużyny Harcerek „Puchacze” i od pewnego czasu zmaga się z nawrotem choroby nowotworowej.

Leczenie wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, dlatego świetną informacją jest to, że każdy z Was może pomóc przeznaczając chociażby najmniejszą kwotę na rzecz zbiórki dla Justyny. W dodatku pamiętajcie, że można również wspierać Justynę i jej rodziców oddając im swój 1 % podatku!
Justyna z własnej inicjatywy również zaczęła tworzyć bransoletki – cegiełki – i obdarowuje nimi swoich darczyńców w geście podziękowania.  Bransoletki są piękne i wykonane niezwykle starannie. Z resztą osób, które już pomogły Justynie nie trzeba przekonywać o jej wielkim rzemieślniczym talencie, ponieważ już zapewne noszą jego dowód na swoich nadgarstkach.
Wielu naszych harcerzy, instruktorów i rodziców postanowiło wesprzeć Justynę, bardzo Wam za to dziękujemy!
A jeśli nie dołączyliście jeszcze do zaszczytnego grona drużyny Justyny to zachęcamy do poczytania o jej chorobie i zbiórce: 
>>Link do zbiórki<< 
W sprawie bransoletek prosimy bezpośrednio pisać do mamy Justyny.
>>Profil Pani Kasi na Facebook’u<<

Z ogromną przyjemnością informujemy też, że Justyna jest już po wyczekiwanej operacji i dochodzi do siebie. Niezwykle ważne jest więc wspomóc zarówno Justynę jak i jej rodziców teraz dobrą myślą, modlitwą, rozmową. ❤️
We współpracy siła.
Jesteśmy z Ciebie dumni Justyna!