Zbiórka marcowa – wspomnienia

Kwarantanna trwa, a chociaż spotkania i zadania online są ciekawe, tęsknimy za zbiórkami w harcówce – szczególnie teraz, gdy za oknem jest taka piękna pogoda. Teraz, siedząc w domach, wspominamy nasze poprzednie spotkania i z niecierpliwością oczekujemy następnych. Swoje wrażenia ze zbiórki z dnia 6.03.20 opisuje nasza harcerka z zastępu Nuna – Sara Grześkowiak. Czytaj dalej Zbiórka marcowa – wspomnienia

Czas Kwarantanny

W wyniku epidemii koronawirusa oraz wiążących się z nią decyzji rządu, wraz z dniem 12.03.2020 zbiórki naszej drużyny zostały tymczasowo zawieszone. Prosimy, aby w związku z tą trudną dla nas wszystkich sytuacją, stosować się do wszelkich zaleceń rządowych oraz zachowywać odpowiednie środki ostrożności . Częste mycie rąk, korzystanie z rękawiczek jednorazowych w sklepach, utrzymywanie odpowiedniego dystansu między sobą w miejscach publicznych oraz – co najważniejsze – ograniczenie opuszczania domów do minimum, to środki ostrożności konieczne do zachowania bezpieczeństwa zarówno własnego, jak i innych osób.

Pomimo tej trudnej sytuacji, nasza drużyna będzie jednak kontynuowała działalność, ale w wyjątkowej formie – online 🙂 Będziemy z naszymi harcerkami spotykały się na videorozmowach, oraz poprzez organizowane przez nas na różne sposoby e-zbiórki harcerskie. Aktualności z tego niewątpliwie wyjątkowego okresu w życiu naszej drużyny będą mogli Państwo obserwować na naszej stronie na facebooku:
https://www.facebook.com/44DruzynaHarcerekStarszychBialaRoza/

Czuwaj!